Dozownik na płyn dezynfekcyjny


  Dzięki stale rosnącej świadomości społecznej coraz bardziej odpowiedzialnie podchodzimy do projektowania oraz aranżowania przestrzeni, z której korzystają nie tylko osoby z pełną zdolnością ruchową, ale również te, które na co dzień poruszają się na wózkach inwalidzkich. Architekci bardzo często w ogóle nie zdają sobie sprawy z tego, jak drobne niuanse architektoniczne mogą wpłynąć na komfort korzystania z pokoju kąpielowego lub WC. Jednak dla nas toaleta dla niepełnosprawnych i jej wyposażenie w odpowiednie akcesoria łazienkowe, takie jak uchwyty, kabiny czy poręcze to kwestie priorytetowe. Jako producent tego typu artykułów pragniemy, by pomieszczenie to harmonizowało zarówno z najnowocześniejszymi trendami, jak również potrzebami jej przyszłych użytkowników. Dlatego też nasze rozwiązania opierają się na równowadze między funkcjonalnością i estetyką wykończenia każdego WC.

  Jakie wyposażenie powinno znaleźć się w toalecie dla niepełnosprawnych?
  Zarówno pokój kąpielowy z kabiną, łazienka hotelowa, jak i WC w restauracji to pomieszczenia, które powinny swoim wyposażeniem odpowiadać możliwościom wszystkich użytkowników – także osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub z ograniczoną zdolnością ruchową. Dlatego nasza warszawska firma proponuje kompleksowe wyposażenie dla niepełnosprawnych, w skład którego wchodzi wiele akcesoriów łazienkowych (uchwyty, poręcze, kabiny) oraz do toalety. Jako ich producent gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

  Ergonomia


  Jedną z najistotniejszych kwestii jest ergonomia danego WC czy łazienki. W praktyce oznacza ona wyposażenie toalety w wiele elementów zabezpieczających, takich jak uchwyty czy poręcze, które dzięki zastosowanym regulacjom bez problemu dostosują się do zakresu potrzeb danego użytkownika. Jako producent takich sprzętów wiemy, że akcesoria łazienkowe, kabiny, uchwyty i poręcze nie mogą stanowić bariery – służyć mają zwiększeniu samodzielności osoby niepełnosprawnej.

  Przestrzeń


  Kolejną kwestią, na którą pragniemy zwrócić uwagę jako producent jest przestrzeń. Kryterium to wiąże się ze sposobem wyposażenia łazienki dla niepełnosprawnych. Tak ona, jak i WC muszą posiadać udogodnienia w postaci akcesoriów, takich jak poręcze i uchwyty zamontowane w strategicznych miejscach, dzięki czemu będą wspomagać poruszanie się w toalecie, nie zaś stanowić przeszkodę. Postawienie na odpowiednio dostosowane kabiny i brodziki to również bardzo ważna kwestia.

  Bezpieczeństwo


  Ostatnim, choć najistotniejszym kryterium decydującym o sposobie wyposażenia i zaaranżowania WC dla niepełnosprawnych jest bezpieczeństwo. Dobór poszczególnych akcesoriów łazienkowych w toalecie nie może wiązać się ze stwarzaniem nowych zagrożeń. Jako producent wiemy jak istotna jest trwałość kabin, uchwytów, poręczy oraz wszelkich innych artykułów, które w przyszłości będą wykorzystywane przez osoby niepełnosprawne.

 • No preview image

  ...

  Dozownik na płyn dezynfekcyjny

   

 • ...

  Ze stali nierdzewnej

   

 • ...

  Z plastiku