O FIRMIE

Działamy od 2004 roku

ANARES

O NAS

Jako firma ANARES mamy za sobą 20 lat doświadczenia na rynku w Polsce, a poprzez naszych partnerów handlowych również za granicą.

Specjalizujemy się w wyposażeniu toalet publicznych ze szczególnym naciskiem na przystosowanie ich dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy też ofertę dla klientów indywidualnych.

Dostarczyliśmy produkty na tysiące realizacji, nawet najbardziej prestiżowych jak biurowce, teatry, centra handlowe, lotniska, dworce kolejowe, stacje benzynowe, szpitale, szkoły, urzędy, restauracje Itp.

Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością dostosowana do wymagającego rynku

Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się przy odpowiednim doborze urządzeń sanitarnych w łazienkach i toaletach
Poprzez wysyłkę firmami kurierskimi obsługujemy teren całej Polski i staramy się aby przesyłki były jak najszybciej realizowane.

TY PYTASZ MY ODPOWIADAMY

Najczęściej zadawane pytania

Odp.: standardowym kolorem jest biały, istnieje jednak możliwość pomalowania na dowolny kolor ale co najmniej 10 szt. i wiąże się to z dodatkową opłatą.

Odp.: O cenach na poszczególne produkty można dowiedzieć się dzwoniąc do nas lub poprzez formularz zapytania.

Odp.: Ze względu na różnorodność pomieszczeń sanitarnych i różnym rozmieszczeniu urządzeń chętnie pomożemy rozplanować odpowiednie uchwyty.

Odp.: Przy zamówieniach powyżej 500 zł dostawa jest bezpłatna we skazane miejsce w Polsce. Jeśli kwota zamówienia jest niższa doliczamy 25 zł

Oczywiście, jeśli nie są uszkodzone i nie były montowane. Wyjątek stanowią uchwyty wykonane na specjalne zamówienie o czym klienta informujemy. Te z przyczyn oczywistych nie podlegają zwrotowi.

Odp.: Najlepiej złożyć zamówienie przez formularz na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Odbiór zamówienia firmą kurierską lub pod adresem naszej siedziby.

Odp.: Standardowym okresem gwarancji na wady fabryczne jest 5 lat dla stali nierdzewnej i 2 lata dla stali czarnej malowanej proszkowo.

Odp.: Tak, możemy wykonać inne niż standardowe wymiary ale traktujemy je jako wyroby specjalne nie podlegające zwrotowi . Jeśli dodatkowo rozwiązania podane budzą nasze wątpliwości staramy się doradzić inne rozwiązania.